Sipariş Durumu Sorgulama Bölümü

Sorun Bildir

Ödeme Bildirimi Bekleniyor : Havale & EFT Tarzı ödemelerde bulunan kişiler ödeme bildirimi 3 gün içerisinde gönderilmediği sürece sipariş reddedilen siparişlere düşecektir.

Siparişiniz İncelemede: Gönderdiğiniz bilgiler özenle incelemektedir. Bilgilerinizin doğruluğu teyid edilmektedir ve hizmet şartlarımıza uymayan durumlarda müşterilermize geri dönüşüm sağlanacaktır.

Siparişiriz Reddedildi ! : Havale & EFT Ödeme yöntemi ilen gelen şiparişlerin ödemesi 3 günü geçerse siparişiniz otomatik reddedilecektir.

Gönderilen medya araçları bozuk veya baskı sırasında sorun çıkartabilecek bir içerikse siparişiriz reddedilebilir.

Siparişiniz Hazırlanıyor : Siparişiniz imalat sürecine girmiş olup en geç 2 iş günü içersinde kargolanmak için hazırlanıyor.

Siparişiniz Kargolandı : Siparişiniz size ulaştırılmak için çoktan yola çıktı bile. Aşağıda verilen kargo takip numarası ile kargonuzu sorgulayabilirsiniz.

Siparişleriniz 2 iş günü içerisinde kargoya verilmiş olur.
Bir aksilik olmaz ise ortalama 1 siparişin hazırlanma süresi 7 saattir. Yinede 2 iş günü süre vermek zorunda kalıyoruz en kısa sürede hazırlayıp göndermek için uğraşıyoruz anlayışınız için teşekkür ederiz.

Yurtiçi & MNG Kargo ile ücretsiz gönderim sağlanmaktadır. Opsiyonel durumları iletişim bölümünden bize ulaşarak iletebilirsiniz teşekkür ederiz.